Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölüm fragman/önizleme yayında! Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izle
Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölüm fragman/önizleme yayında! Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izle
Başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir ilk bölümüyle TV8 ekranlarında yayınlandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı'nın senaryasonu kaleme aldığı Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izleme linki haberimizde yer alıyor.
Magazin 25 Aralık 2019 - 23:09

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun çok okunan kitabı Camdaki Kız’dan esinlenerek televizyona uyarlandı. Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep’in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıktı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölümden ipuçları…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 2. BÖLÜM FRAGMANI/ÖNİZLEME YAYINLANDI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 1. BÖLÜM İZLE


Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde buluyor. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatılıyor.

Son güncelleme: 23:54 - 25.12.2019