Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 2. son bölüm izle
Doğduğun Ev Kaderindir 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 2. son bölüm izle
Gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin başrollerini Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol paylaşıyor, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı dizinin senaryosunu ise Eylem Canpolat yazıyor. Diziseverler merak ediyor: Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 2. son bölüm izleme linki...
Magazin 15 Ocak 2020 - 22:41

Doğduğun Ev Kaderindir 2. bölümü ile TV 8 ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Zeynep ile Mehdi evlenir. Zeynep, hayatında daha önce Mehdi gibi bir adamla karşılaşmamıştır.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 2. BÖLÜM İZLE

‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisi Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun çok okunan kitabı Camdaki Kız'dan esinlenerek televizyona uyarladı.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi ve Zeynep'in zorlu aşk efsanesi izleyicisi karşısına çıktı. Çocukken büyük acılar çeken Mehdi ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur. İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde bulacak. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatacaktır.

Son güncelleme: 08:34 - 21.01.2020