Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir dizisi TV8 ekranlarında başladı. Başrollerini Demet Özdemir ile İbrahim Çelikkol’un paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümünde; Zeynep ve Mehdi’nin yolları kesişiyor… Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izleme linki...

Doğduğun Ev Kaderindir 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Doğduğun Ev Kaderindir 1. bölüm izle

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin son bölümünde; Zeynep gerçekte kim olduğunu sorgularken kaderin ona çizdiği yolda birçok macerayla karşılaşır. Çocukken büyük acılar çeken Mehti ve Zeynep zorlu bir hayat mücadelesi içindedir ve ikisinin de ruhları yıllar geçse de çocukken aldıkları yaralarla doludur.

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 1. BÖLÜM İZLE

İki yaralı ruh aidiyet hissini birbirinde buluyor. İkilinin bu yolculuğunu artık yalnızca sözlüklerde bulunan aşka dair tüm kelimeleri izleyicisine yeniden anlatılıyor.

Yapımını OGM Pictures'ın yaptığı, yönetmenliğini Çağrı Bayrak'in üstlendiği, Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın senaryasonu kaleme aldığı “Doğduğun Ev Kaderindir” izleyicisiyle buluştu.