Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Survivor 2018’de eleme adayları belli oldu! Dokunulmazlık oyunu kim kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti…
Survivor 2018’de eleme adayları belli oldu! Dokunulmazlık oyunu kim kazandı? İşte Survivor son bölüm özeti…
Survivor 2018'den elenecek üçüncü aday kim olacak sorusunun cevabı belli oldu. Survivor dördüncü hafta dokunulmazlık oyunlarıyla devam etti. Oylama ile elenecek olan adaylar belli oldu. Peki eleme adayları kimler? Survivor 2018'de dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Dokunulmazlık oyununun kazananı Cumali oldu. Oylamada İpek (6), Emre (2) yazıldı ve ilk aday İpek oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali ikinci adayı Melih olarak belirledi. En iyi performansa sahip Anıl ise Emre dedi ve üçüncü aday da belirlendi.
Magazin 5 Mart 2018 - 00:09

Pazar akşamlarına heyecan katan Survivor’da merak edilen sorular cevabını buldu. Survivor ödül oyunu ve Survivor dokunulmazlık oyunu sonlandı. Survivor 2018’de dokunulmazlık oyunu sonlandı. Acun Ilıcalı eleme adaylarından birinin adaya yarın akşam veda edeceğini açıkladı. Survivor’da ödül oyunu Al Star takımı kazandı. Peki Survivor 2018’de dokunulmazlığı kim kazandı? İşte eleme adayları…

‘SADECE OYUN ANINDA TAKIM GİBİYİZ’

Nagihan: Daha oyun başlamadan fiskoslar dönmeye başladı. Ben kızların yanına gelince fiskos duruyor. Ben gidince devam ediyor. Ben sadece takımım için yarışmak istiyorum. Eski Nagihan geri dönüyor. Oyun anında takım gibiyiz. Adaya dönünce gruplaşmalar oluyor.

Merve: Sahile gidiyoruz Nagihan’ı çağırıyoruz gelmiyor. Hiçbir yere gelmiyor. Her defasında çağırıyoruz. Biz onu değil de, o kendini soyutluyor.

Hakan: Gece ilk defa zor uyuduk. Bunun nedeni sadece soğuk değil. Dokunulmazlık oyununun verdiği stres de etkili. Karşımızda iyi bir takım olabilir. Karnı doymuş iyi bir takım da olabilir. Bi takımın kaybedecek hiçbir şeyi yoksa o takımdan daha tehlikeli hiçbir şey yoktur.

DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Ümit: Biz birbirimizi tanıyoruz. Önceden arkadaşlığımız sö konusu. Onlar bireysel olarak geldiler. Onların hayali All Star olmak.

Hilmi Cem: Silip süpürüp geldik. 5’te 5 yaptık. Bugün dokunulmazlık o güçler alacağız.

Funda: Üst üste aldığımız mağlubiyetler bizim enerjimizi düşürdü. Odaklanma sorunu yaşıyoruz. Artık bizden birinin gitmesinden sıkıldık.

Birsen: Konseyi yaşamak çok kötü. Karşı taraf bizi izliyor. En zoru da bir arkaşımızın ismini yazmak.

Ramazan: Ya mağlubiyete çok alıştık, ya galibiyetin tadını alamadık.

Acun: Kaybeden takımdan bir kişi Survivor’a veda edecek. Hem de yarın akşam veda edecek. Bu akşam konseyde önemli açıklamalarımız olacak. İki önemli yenilik ile buluşacaksınız. Daha sonra da dünkü oyunda istemediğimiz şeyler oldu. Turabi’yi yıllardır tanırım ama dün olanları değerlendirmek zorundayız.

Dokunulmazlık oyununda yarışmacılar bir denge tahtası üzerinde birbirlerini suya düşürmeye çalışacaklar. İki kez rakibini suya düşüren takımına puan kazandıracak.

Nihat Doğan iki ihtar ile dokunulmazlık oyunundan diskalifiye oldu ve sayıyı aldı. Melih ile Nihat Doğan tartışmaya devam etti.

Dokunulmazlık oyunu kazanan takım All Star oldu. All Star 10-6 Gönüllüler

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNU (ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?)

Alp Kırşan: İki kişi dokunulmaz olacak.

Cumali: Gerçekten bu kadar zor olacağını bilmiyorum. Survivor aşırı derecede zor.

Alp Kırşan: Hakan bireysel dokunulmazlık oyununda oynamıyor. Bi kişi daha oynamayacak. Bu haftanın en iyi performansını alan kişi olacak. Gönüllüler takımında bu hafta en iyi performansa sahip isim Anıl.
Anıl: En iyi performansa sahip olmak iyi bir şey gibi duruyor. Ama takımdan bir kişi gidecek. Güzel bir ama takımımın dokunulmaz olmasını dilerdim.Alp Kırşan dokunulmazlık kolyesini Anıl’a verdi ve SMS oylamasında adaya veda edecek adaylardan birini seçecek.

s_16_9_1520197715

CUMALİ’DEN İLGİNÇ SEVİNÇ

Bireysel dokunulmazlık oyununda ayakları ile ağırlığı dengede tutmaya çalışan yarışmacılar tahta parçaları platforma ekleyerek dengede tutmaya çalışıyor. İlk kaybeden Emre oldu. Dokunulmazlık oyununun kazananı Cumali oldu. Çok sevinen Cumali ilk kez ismim yazılmayacak diye sevindi.Üç aday seçilecek ve aralarından biri elenecek. Üç adaydan ilkini oylama sonucu, ikincisini bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Cumali ve üçüncüsü ise haftanın en iyi performansını sergileyen Anıl belirledi.

 

Oylama sonucunda ilk eleme adayı belli oldu. Oylamada İpek (6), Emre (2) yazıldı ve ilk aday İpek oldu. Bireysel dokunulmazlık sahibi Cumali ikinci adayı Melih olarak belirledi. En iyi performansa sahip Anıl ise Emre dedi ve üçüncü aday da belirlendi.

Son güncelleme: 08:55 - 05.03.2018