Sözcü Plus Giriş

Dolunay 20. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz gelişme… Dolunay 19. son bölüm izle!

Dolunay yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. 19. bölümü ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşatan Dolunay son bölümde NNazlı ve Ferit için büyük an gelmişken Deniz’in çıkagelmesi herkesi heyecanlandırır. Yaşananların ardından Dolunay izleyicileri yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını yeni fragmanda bulmak istiyor. Peki Dolunay 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Dolunay son bölüm hakkında merak edilenler...

null
Güncellenme: 14:11, 16/11/2017
Dolunay 20. yeni bölüm 2. fragmanında sürpriz gelişme… Dolunay 19. son bölüm izle!

Dolunay dizisi her yeni bölümünde yaşanan romantik anlar ile izleyiciye duygu yüklü dakikalar yaşatıyor. Dolunay dizisiğ son bölümde Hakan tüm işlediği cinayetleri itiraf etmesi şaşırtırken; Nazlı ve Ferit arasındaki romantik anlar merak uyandırdı. Son bölümde Feniz, Nazlı ve Ferit'in birbirlerine karşı duygularına acı da olsa ikna olmuşken evlilikleri ile ilgili öğrendikleri herkes için yepyeni bir sayfa açtıktan sonra Dolunay yeni bölümde neler olacağı merak edilmeye başlandı. Dizinini takipçileri Dolunay yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı mı araştırıyotlar. İzleyemenler ise 18. son bölümü izlemek istiyor. İşte son bölüm özeti ve Dolunay 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı…

 

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nazlı ve Ferit için büyük an gelmişken Deniz'in çıkagelmesi herkesi heyecanlandırır. Deniz, Nazlı ve Ferit'in birbirlerine karşı duygularına acı da olsa ikna olmuşken evlilikleri ile ilgili öğrendikleri herkes için yepyeni bir sayfa açmıştır. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DOLUNAY 19. BÖLÜM İZLE!

Nazlı ve Ferit bir yandan herkesi aşklarına ikna etmeye çalışırken diğer yandan da Deniz ve Asuman'ı kontrol etmek zorunda kalırlar. Bu aşk üçgenindeki gerilim gittikçe artarken Deniz öne sürdüğü şartla herkesi şaşırtır.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Merak edilen Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı Dolunay 20. bölüm fragmanını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Dolunay dizisi konusu: Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncular ve Künye:

Can Yaman: Ferit

Özge Gürel: Nazlı

Hakan Kurtaş: Deniz

Necip Memili: Hakan

Öznur Serçeler: Fastoş

İlayda Akdoğan: Asuman

Türkü Turan: Alya

Dizinin yapımcısı No dokuz, yönetmeni Çağrı Bayrak, senaristleri ise Kule Dibi Senaryo Ekibinden Ayşen Günsu Teker ve Fikret Bekler’den oluşuyor.

Yayınlanma Tarihi:23:20,