Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Dolunay 21. son bölüm izle! Fragman sonundaki büyük sürpriz ne?
Dolunay 22. yeni bölüm fragmanı yayında! Dolunay 21. son bölüm izle! Fragman sonundaki büyük sürpriz ne?
Star Tv'nin sevilen dizisi Dolunay'ın 22. bölüm fragmanı yayında! Fragmana Ferit'ten Nazlı'ya gelen büyük sürpriz damga vuruyor. Uzaklaşmak isteyen Nazlı yanında Ferit'i buluveriyor. Artık rol yapmak zorunda olmayan ikiliye büyük sürpriz fragmanın finalinde geliyor. Ferit'in annesi bir anda ortaya çıkıyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 29 Kasım 2017 - 11:40

Dolunay 22. yeni bölüm fragmanında pek çok sürpriz yaşanıyor. Uzaklaşmak isteyen Nazlı karşısında bir anda Ferit’İ buluyor. Fragmanın finalinde ortaya çıkan Ferit’in annesi herkesi şok ediyor. Dolunay 21. son bölüm izle! Ferit’ten Nazlı’ya büyük sürpriz! İşte Dolunay’ın 22. bölüm yeni tanıtım fragmanı ve 21. bölüm izleme linki…

dolunay22-3

DOLUNAY 21. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Pelin, Nazlı ve Ferit'in ilişkisine bomba gibi düşeR. Birbirlerine olan duygularını itiraf edecekleri anda Pelin'in gelişi Ferit ve Nazlı'nın ilişkisine bomba gibi düşer. Geçmişte kandırılmış olduğunu öğrenen Ferit Pelin'e karşı daha toleranslıdır. Pelin de bunu fırsat bilerek Ferit Nazlı'yla yakınlaştıkça aralarına girmeye çalışır. Nazlı, Ferit'ten istediği desteği bulamayınca kimsenin beklemediği bir karar verecektir.

dolunay22-1

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Dolunay 22. bölüm fragmanında Nazlı uzaklaşmak istese de Ferit onun peşindewn gidiyor. Keytifli vakit geçiren ikiliyi eve döndüklerinde büyük bir sürpriz bekliyor. Ferit’İn annesi eve geliyor ve fragman bu nefes kesen sahne ile sona eriyor.

dolunay22-2dolunay22-4

İŞTE 22. BÖLÜM FRAGMANI