Dolunay 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 21. son bölüm izle!

Sevilen romantik komedi dizisi Dolunay son bölümün ardından izleyiciler yeni bölüm fragmanını merak ediyor. Dolunay 21. bölümde Birbirlerine olan duygularını itiraf edecekleri anda Pelin’in gelişi Ferit ve Nazlı’nın ilişkisine bomba gibi düşer. Nazlı ile Ferit arasında yaşanacakları merak edenler cevabı Dolunay 22. yeni bölüm fragmanında arıyor. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Dolunay son bölüm izleme linki ve özeti...

Dolunay 22. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 21. son bölüm izle!

Dolunay dizisi son bölümü ile nefes keserken 22 bölümde neler yaşanacağının ipuçlarını öğrenmek isteyen izleyiciler Dolunay yeni fragmanı merak ediyor. No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak’ın oturduğu Dolunay’da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel’e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik ediyor. Son bölümde Ferit’ten aradığı yanıtı bulamayan Nazlı, kimsenin beklemediği bir karar veriyor. Peki Dolunay 22. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dolunay yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyor. Fragman geçen hafta son bölümden üç gün sonra yayınlanmıştı. Dolunay 22. bölüm fragmanının 28 veya 29 Kasım'da yayınlanmasını bekliyoruz. 

DOLUNAY 22. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!


Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit'in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Dolunay 21. bölümde, Pelin, Nazlı ve Ferit'in ilişkisine bomba gibi düşer…

Birbirlerine olan duygularını itiraf edecekleri anda Pelin'in gelişi Ferit ve Nazlı'nın ilişkisine bomba gibi düşer. Geçmişte kandırılmış olduğunu öğrenen Ferit Pelin'e karşı daha toleranslıdır.

DOLUNAY 21. BÖLÜM İZLE!

Pelin de bunu fırsat bilerek Ferit Nazlı'yla yakınlaştıkça aralarına girmeye çalışır. Nazlı, Ferit'ten istediği desteği bulamayınca kimsenin beklemediği bir karar verecektir.

Loading...