Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Onları ben öldürdüm! Neden biliyor musun? Dolunay 24. son bölüm izle!

Dolunay yeni bölüm fragmanı geldi. Fragmana telefonda dinlenen cinayet itirafı damga vurdu. Ayrıca Nazlı ve Ferit'İn birlikte terapiye itmeleri de eğlenceli anların yaşanmasına neden oldu. İşte 24. bölüm izleme linki, Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı ve yeni bölümle ilgili merak edilenler...

Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Onları ben öldürdüm! Neden biliyor musun? Dolunay 24. son bölüm izle!

Dolunay dizisi son bölümü romantik anları ile yine nefes kesti. İzleyişciler Dolunay yeni bölümde neler olacağının tüyoları öğrenmek için bir an önce 25. bölüm fragmanını izlemek istiyor. Son bölümde Nazlı ile Ferit arasında yaşananlar yine izleyiciyi şaşırttı. 24. bölümde Nazlı'daki ani değişime bir anlam veremeyen Ferit bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Nazlı ile Ferit arasında yaşanacakları merak edenler cevabı Dolunay 22. yeni bölüm fragmanında arıyor. Peki yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte son bölümde yaşananlar…

DOLUNAY YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Dolunay yeni bölüm fragmanı dizinin takipçileri tarafından heyecanla bekleniyordu. İşte o fragman…

 

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY SON BÖLÜM ÖZETİ

Dolunay 24. bölümde, Nazlı, Ferit'ten kaçıyor…

Ferit'in evlenme teklifine Nazlı hiç beklemediği bir cevap verir. Nazlı'daki bu ani değişime bir anlam veremeyen Ferit bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DOLUNAY 24. BÖLÜM İZLE!

Nazlı ise kardeşi ile sevdiği adam arasında kalarak acı çekmektedir. Ferit'in haberi olmadan çözüm yolları ararken hiç beklemediği bir yerden Ferit'e yakalanır. Bu tesadüf ilişkilerini beklenmedik bir şekilde etkileyecektir.