Dolunay 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 25. son bölüm izle!

Dolunay dizisi son bölümde Ferit'in duyguları karışıyor. Nazlı ile Ferit arasındakilerin akıbetini merak eden izleyiciler Dolunay 26. yeni bölüm fragmanının araştırıyor. Yeni bölümde neler olacak merak edenler fragmanda cevap arıyor. 25. bölümde Mahkeme Nazlı ve Ferit’i evlilik terapisine yönlendiriyor. Son bölüm özetini haberimizde bulabilirsiniz. Dolunay yeni bölüm fragmanı da yayınlandı.

Dolunay 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 25. son bölüm izle!

İzleyicilere duygu dolu anlar yaşatan Dolunay yeni bölüm fragmanı son bölüm bittiği gibi araştırılıyor. Cinayet itirafının damga vurduğu  25. bölümde Nazlı Ferit ve Bulut için çabalarken Hakan da Ferit'i köşeye sıkıştıracak hamleler planladı. No Dokuz imzalı, yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak'ın oturduğu Dolunay'da başrolleri paylaşan Can Yaman ve Özge Gürel'e, Hakan Kurtaş, Necip Memili, Öznur Serçeler, İlayda Akdoğan, Türkü Turan, Alara Bozbey, Balamir Emren, Berk Yaygın, Özlem Türay, Emre Kentmenoğlu, Alihan Türkdemir ve Yeşim Gül eşlik ediyor. Peki Dolunay 26. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümde neler olacak?

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


DOLUNAY 26. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit’in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

SON BÖLÜM ÖZETİ

Ferit, düğümü çözmeye çalışıyor…

Mahkeme Nazlı ve Ferit'i evlilik terapisine yönlendirir. Bu süreç her şeyi yoluna koymak için Nazlı'ya zaman kazandırsa da Ferit onu zorlamaktadır. Net bir cevap almak için çabaladıkça aklı ve duyguları iyice karışan Ferit bu düğümü çözmeye çalışır.

DOLUNAY 25. BÖLÜM İZLE!

Nazlı Ferit ve Bulut için çabalarken Hakan da Ferit'i köşeye sıkıştıracak hamleler planlamaktadır.