Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay Dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ferit, Nazlı’nın sırrını arıyor!
Dolunay Dizisi 11. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ferit, Nazlı’nın sırrını arıyor!
Star TV'nin sevilen dizilerinden Dolunay'da bu hafta Ferit Nazlı'nın kendisinden bir şeyler sakladığına emindir. Bu sır Nazlı'yı kendisinden uzaklaştırdığı için bu sırrı bulmak için elinden gelen her şeyi yapacaktır. Nazlı restoranı için hazırlanırken beklenmedik bir şey yaşanır. Bu gelişme nedir? Deniz Nazlı'nın tavırlarından cesaret alır. Alya ise son kozlarını oynamaktadır. Dolunay'da bu hafta neler olacak? Dolunay dizisindeki son gelişmeler yeni bölüm fragmanı ve daha fazla
Magazin 12 Eylül 2017 - 08:13

Nazlı ve Ferit arasında bir sır mı var? Ferit bu sırrın peşine düşecek mi? Nazlı restoranını açıyor mu? 11. bölüm fragmanı yayında mı? Nazlı ve Ferit İstanbul’u terk mi ediyor? Star Tv’nin sevilen dizisinde bu akşam neler olacak? İşte ayrıntılar

SON BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Nazlı, Ferit'ten kaçarken Deniz'e sığınıyor. Nazlı'nın istifasına Ferit karşı atakla cevap vermiştir. Nazlı Ferit'ten kaçmaya çalıştıkça Ferit onu yakınında tutmanın yollarını aramaktadır. Bir yandan da bu kaçışın altında yatan asıl nedeni araştırmaya başlar. Nazlı için alan gittikçe daralmaktadır. Ferit'in ilgisinden saklanmak istedikçe Deniz'e sığınır. Deniz arkadaşça olan bu ilişkiyi kendi lehine çevirmek için fırsatları değerlendirir. Demet ve Hakan şirketteki yerlerini sağlamlaştırmaya çalışmaktadırlar. Ferit'in bütün itirazlarına rağmen kendilerine çok güçlü bir destekçi bulacaklardır.

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 
YENİ BÖLÜMDEN KARELER

dolunay-ic1

YENİ BÖLÜMDE NE OLACAK?

Ferit, Nazlı'nın sakladığı sırrı bulmaya çalışıyor Ferit Nazlı'nın bir sır sakladığından emindir. Sevdiği kadını kendinden uzaklaştıran bu sırrı bulmak için elinden geleni yapar. Nazlı hayallerine bir adım daha yaklaşmıştır. Coşkuyla restoranı için hazırlık yaparken beklenmedik olaylar yüzünden işler hiç de planladığı gibi ilerlemez. İstanbul’dan uzaklaşmalarını gerektirecek bir gelişme ile Nazlı ve Ferit'in ilişkisi farklı bir boyuta taşınır. Nazlı'nın Ferit'e karşı olan tutumu Deniz'i cesaretlendirir. Alya ise bu yakınlaşma karşısında kozlarını oynamaya hazırdır.

dolunay-ic-2

dolunay-ic-3

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.