Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dolunay Dizisi 13. yeni bölüm fragmanı Nazlı, Ferit’i derinden yaralıyor!
Dolunay Dizisi 13. yeni bölüm fragmanı Nazlı, Ferit’i derinden yaralıyor!
Star TV'nin sevilen dizisi Dolunay'da bu hafta Ferit Nazlı'ya çok kızgın. Nazlı'ya karşı nasıl bir tavır alacağını düşünüyor. Tüm bu olan bitene rağmen onu sevmeye devam etse de ona bir ceza vermesi gerektiğini de biliyor. Nazlı is çok üzgün... Dolunay'da son bölümde neler olmuştu? Dolunay'da yeni bölümde neler olacak? İşte yeni yayınlanan fragman ve daha fazlası...
Magazin 21 Eylül 2017 - 08:29

Dolunay dizisinde bu hafta iki aşık arasındaki sular durulmuyor. Ferit Nazlı’ya çok kızgın, Nazlı ise çok üzgün bir durumda. Ferit Nazlı’yı affedecek mi? Nazlı kendisini affettirebilecek mi? İşte ayrıntılar…

12. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU

Ferit ve Nazlı artık beraber çalışmak zorundadır. Ferit ve Nazlı artık beraber çalışmak zorundadır. Birbirlerine karşı olan duyguları ve zıt karakterleri bu beraberliği daha zorlu bir hale getirir. Deniz Ferit'in bu girişiminden rahatsız olmuştur. Nazlı'nın tepkisini çekmeden Ferit'le savaşmanın yollarını aramaya başar. Ferit ve Nazlı yakınlaştıkça Demet Hakan'dan uzaklaşmaktadır. Karısının bu tavrından rahatsız olan Hakan karanlık yüzünü daha çok göstermeye başlar.

dolunay-13-ic

13. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ferit, Nazlı’nın kendisini derinden yaraladığını düşünüyor. Ferit, bu durumu atlatıp atlatamayacağından emin değildir. Nazlı’Ya ceza vermek istese de bu cezanın ne olacağını kimseyle paylaşmaz. Kırık kalbinin onarılacağından emin olmayan Ferit, Nazlı’ya hala kızzgındır. Tüm bunlara rağmen aşk ağır basacak mıdır?

İŞTE YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.