Dolunay Dizisi final bölümü fragmanı yayınlandı! Ve mutlu son! Dolunay 25. bölüm izle

Dolunay Dizisi final yapıyor! Aslı ve Ferit aşkı mutlu sonla bitecek mi? Yayınlanan final bölümü fragmanına yılbaşı partisi ve romantizm dolu anlar damga vuruyor. Yeni yıl partisinde neler yaşanacak? İşte Dolunay Dizisi final bölümü fragmanı yeni bölümde yaşanacaklar ve 25. bölüm izleme linki...

Dolunay Dizisi final bölümü fragmanı yayınlandı! Ve mutlu son! Dolunay 25. bölüm izle

Dolunay final bölümü fragmanı yayında! Aslı ve Ferit’in sonu mutlu mu bitecek? Yılbaşı partisinde neler olacak?  İşte Dolunay Dizisi final bölümü fragmanı 25. bölüm izleme linki ve yeni bölümde olacaklar…

dolunayfinal8

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferit, düğümü çözmeye çalışıyor…Mahkeme Nazlı ve Ferit'i evlilik terapisine yönlendirir. Bu süreç her şeyi yoluna koymak için Nazlı'ya zaman kazandırsa da Ferit onu zorlamaktadır. Net bir cevap almak için çabaladıkça aklı ve duyguları iyice karışan Ferit bu düğümü çözmeye çalışır. Nazlı Ferit ve Bulut için çabalarken Hakan da Ferit'i köşeye sıkıştıracak hamleler planlamaktadır.

dolunayfinal2

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yeni bölüme Aslı ve Ferit’in romantizm dolu anları ve kutlanan yeni yıl partisi damga vuruyor. Keyif dolu gecede şarkılar söyleniyor ve yılbaşı kutlamaları doruğa çıkıyor. Kar altındaki Aslı Ferit yakınlaşması final bölümü fragmanında en çok dikkat çeken noktalar oluyor. İşte mutlu sonla bitmesi beklenen dizinin final fragmanı..

dolunayfinal5

DOLUNAY DİZİSİ FİNAL FRAGMANI

dolunayfinal6

DOLUNAY 25. BÖLÜM İZLE

Ekip.. #Dolunay

Dolunay startv dizi (@dolunay.dizitv)’in paylaştığı bir gönderi ()

dolunayfinal7 Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Onları ben öldürdüm! Neden biliyor musun? Dolunay 24. son bölüm izle! İlginizi Çekebilir Dolunay 25. yeni bölüm fragmanı geldi! Onları ben öldürdüm! Neden biliyor musun? Dolunay 24. son bölüm izle!