Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 18. son bölüm izle! 19. bölümde neler olacak?

Dolunay 18. bölümü ile izleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. Son bölümde Nazlı ve Ferit duygularına rağmen oyunu sürdürdü. Yaşananların ardından Dolunay izleyicileri yeni bölümde neler olacağının ipuçlarını yeni fragmanda bulmak istiyor. Peki Dolunay 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte Dolunay son bölüm hakkında merak edilenler...

Dolunay yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dolunay 18. son bölüm izle! 19. bölümde neler olacak?

Dolunay dizisi her yeni bölümünde yaşanan romantik anlar ile izleyiciye duygu yüklü dakikalar yaşatıyor. Son bölümde Ferit ve Nazlı planlarının bozulmasından korkarak her adımlarını ölçülü atarken beklenmedik bir gelişme her şeyi alt üst ettikten Dolunay yeni bölümde neler olacağı merak edilmeye başlandı. Dizinini takipçileri Dolunay yeni bölüm fragmanı yayıncı kuruluş tarafından yayınlandı mı araştırıyotlar. İzleyemenler ise 18. son bölümü izlemek istiyor. İşte son bölüm özeti Dolunay 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!..

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Nazlı ve Ferit duygularına rağmen oyunu sürdürüyor…

Ferit ve Nazlı dışarıya renk vermemek için oyunu bütün gayretleriyle devam ettirirler. Aşık bir çift gibi görünmek için yaptıklarının arkasında gerçek hisleri mi vardır? Kendilerine bile itiraf edemeseler de oyun için yaptıkları onları duygusal olarak da yakınlaştırır. Mahkeme günü yaklaştıkça heyecan da artmaktadır. Aşağıda linkten Dolunay son bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

DOLUNAY 18. BÖLÜM İZLE!

Bulut'u ve dolayısıyla şirketi kaybetme korkusu yaşayan Hakan'ın aklında yeni fikirler vardır. Ferit ve Nazlı planlarının bozulmasından korkarak her adımlarını ölçülü atarken beklenmedik bir gelişme her şeyi alt üst eder.

YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI


 

Profesyonel bir aşçı olmak isteyen Nazlı (Özge Gürel), Japon mutfağını öğrenerek kendi restoranını açma hayalleri kurar. Öğrenci evini geçindirmek için ek iş için tanışmadığı patronu Ferit'in ( Can Yaman) özel aşçısı olur. Zengin iş adamı Ferit ve Nazlı, çeşitli tesadüflerle yakınlaşır ve imkansız olan bir aşkın kapısını aralar.

DOLUNAY 19. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

Oyuncular ve Künye:

Can Yaman: Ferit

Özge Gürel: Nazlı

Hakan Kurtaş: Deniz

Necip Memili: Hakan

Öznur Serçeler: Fastoş

İlayda Akdoğan: Asuman

Türkü Turan: Alya

Dizinin yapımcısı No dokuz, yönetmeni Çağrı Bayrak, senaristleri ise Kule Dibi Senaryo Ekibinden Ayşen Günsu Teker ve Fikret Bekler'den oluşuyor.