Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Duffy kaçırılıp dört hafta boyunca tecavüze uğradığını söyledi
Duffy kaçırılıp dört hafta boyunca tecavüze uğradığını söyledi
Şarkıcı Duffy, şubat ayında Twitter hesabından tecavüze uğradığını itiraf etmiş ama başka hiçbir şey söylememişti... Şarkıcı kendi sitesinden, tüm detayları anlattığı bir yazı yayınladı...
Magazin 6 Nisan 2020 - 16:33

Grammy ödüllü şarkıcı Duffy, daha önce anlattığı ama başka hiçbir detay vermediği tecavüz haberiyle yeniden gündemde… Kendine ait sitesinde, o korkunç günleri anlatan şarkıcı, uyuşturucu ilaç verilip kaçırıldığını ve dört hafta boyunca kendisine tecavüz edildiğini yazdı… “Doğum günümdü. Bir restoranda bana uyuşturucu etki sağlayan bir ilaç verildi ve uyutuldum” diyen Duffy, ülkesi dışında bir yere kaçırılıp tecavüze uğradığını söyledi. İsmini açıklamadığı kişiyi neden o zamanlar polise teslim etmediğini de anlatan şarkıcı “Polise gitmek güvenli değildi. Bir şeyler ters giderse beni öldürürdü” dedi.

Kaçmayı başaran Duffy, travmadan kurtulmak için ismini değiştirmeyi, başka bir ülkeye gidip orada gözlerden uzak bir hayat sürmeyi düşündüğünü de belirtti: “Böylece geçmişi geride bırakmak istedim…”

Son güncelleme: 16:36 - 06.04.2020