Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dün baba olan Alişan, çocuğunun fotoğrafını paylaştı
Dün baba olan Alişan, çocuğunun fotoğrafını paylaştı
Türkücü Alişan ve oyuncu Buse Varol'un ilk bebekleri dün dünyaya geldi. Çiftin bebeklerinin ilk fotoğrafı sosyal medya sayfalarından paylaştı.
Magazin 14 Şubat 2019 - 10:18

Geçtiğimiz sene dünya evine giren türkücü Alişan ile oyuncu Buse Varol’un ilk bebeklerini dün Üsküdar’da bulunan özel bir hastanede dünyaya geldi. Çiftin bebeklerinin ilk fotoğrafı ise sosyal medya sayfalarından paylaştı. Burak ismi verdikleri bebeklerinin fotoğrafını paylaşan şarkıcı Alişan, paylaştığı fotoğrafa ise: “Allahım sana şükürler olsun mucizeni bize de yaşattığın için..14 Şubat hediyemizi 1 gün önce aldık biz. Dün geceden beri öyle tarifsiz duygular yaşıyorum ki,anlatması imkansız ..Bu duyguları bana yaşatan önce Allahıma sonsuz şükürler ediyorum,sonra da hayatıma girdiği günden beri her günümü ayrı güzelleştiren sevdiğim kadına,karıma teşekkür ediyorum..Seni çok seviyorum aşkım,sevgililer günümüz kutlu olsun” ifadelerini düştü.