Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
‘Dünya Güzellerim’ veda etti!
‘Dünya Güzellerim’ veda etti!
Dünya Güzellerim' programı, geçtiğimiz akşam yayınlanan 13. bölümü ile ekran yolculuğunu tamamladı.
Magazin 22 Eylül 2017 - 13:01

Bülent Ersoy, Safiye Soyman, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'un bir araya geldiği ‘Dünya Güzellerim’ programı, geçtiğimiz akşam yayınlanan 13. bölümü ile ekran yolculuğunu tamamladı. Neredeyse ilk bölümünden beri sosyal medyada tartışılan hatta bazı bölümlerinin Hindistan’da değil de İstanbul’da çekildiği ortaya çıkan programın yönetmeni Mustafa Kotan, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı fotoğrafa şu notu yazdı:

dunya-guzellerim-ic

“Çok kavga ettik, çok tartıştık; ama her şey bir pineapple juice (Ananas suyu) içene kadardı. Hiç kimse birbiri ile küs değil. Arka tarafta bu fotoğrafta olduğu gibi çok güzel anlar da yaşadık. Programın daha da güzel olması için elinden geleni yapan bütün ‘Dünya Güzellerim’ ekibine çok teşekkür ederim. Yine olsa hiç düşünmeden yine bu ekiple yola çıkardım. Cesaretlerinden ilham aldığım bu 4 dünya güzeli kadına hayallerimi gerçekleştirmeme yardımcı oldukları için minnettarım. Birlikte Türkiye'nin en çok konuşulan işini yaptık. Özellikle yapımcım, yol arkadaşım Uygar Ataş'a her konuda sonuna kadar arkamda durduğu için çok çok teşekkür ederim. Bu güzel işi ve emeği geçen herkesi, her zaman sevgiyle hatırlayacağım.”

Son güncelleme: 13:32 - 22.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.