Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Dünyaca ünlü fenomen MrBeast, Enes Batur’u şikayet etti
Dünyaca ünlü fenomen MrBeast, Enes Batur’u şikayet etti
25 milyon takipçisi olan YouTube fenomeni MrBeast, videolarını kopyaladığı gerekçesiyle şikayetçi olduğu Enes Batur'a "Dünyayı kurtar" diyerek meydan okudu.
Magazin 31 Ekim 2019 - 11:00

Ürettiği ilginç içeriklerle büyük bir hayran kitlesi olan YouTube fenomeni MrBeast lakaplı genç, videolarını kopyalayadığı gerekçesiyle Enes Batur’u şikayet etti.

Geçtiğimiz gün ise MrBeast ve diğer fenomenler 20 milyon ağaç dikme kampanyası başlatmış ve kampanya 4 milyon ağaca ulaşmıştı. Bu kampanyanın videosunu yayınladıktan sonra Enes Batur’a da özel mesaj atarak, “Beni hatırladın mı? Nasıl unutabilirsin ki? Her videoyu kopyaladığın görünüyor, bunu da kopyala ve dünyayı kurtar” diyerek meydan okudu.

Geçtiğimiz aylarda Enes Batur’un içeriklerinin çalıntı olduğu iddiası sosyal medyada takipçilerini şoka uğratmıştı. Mr. Beast, Logan Paul, PewDiePie gibi ünlü YouTuberlar paylaşımlarıyla Enes Batur’u içerik çalmakla suçlamıştı. 25 milyon aboneli MrBeast de birçok kez Enes Batur’u YouTube’a şikayet etmişti.

Son güncelleme: 11:29 - 31.10.2019
Etiketler