Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Fenomen Duygu Özaslan nereli ve kaç yaşında? Duygu Özaslan kimdir?
Fenomen Duygu Özaslan nereli ve kaç yaşında? Duygu Özaslan kimdir?
Duygu Özaslan internette edindiği kitlenin yanında sık sık magazin dünyasında da gündeme geliyor. Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlayan Duygu Özaslan hakkında bilinmesi gerekenler haberimizde… Duygu Özaslan nereli ve kaç yaşında? İşte ünlü Instagram fenomeni ve YouTube yayıncısı hakkında merak edilenler...
Magazin 8 Temmuz 2020 - 10:23

Sosyal medyada yayınlamış olduğu makyaj videoları ve fotoğrafları ile fenomen olan Duygu Özaslan hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.. Duygu Özaslan kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu…

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR?

Duygu Özaslan, 17 Nisan 1991 yılında İstanbul’da dünya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İspanyol Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamlamıştır. Hobi olarak açtığı youtube kanalında çektiği makyaj videolarıyla tanınmaya başlayan Duygu Özaslan’ın 1.5 milyona yakın takipçisi bulunuyor.

Bir dönem Serenay Sarıkaya ile 4 yıl birlikte olan Kerem Bürsin ile anılan Duygu Özaslan 1.66 metre boyunda, 48 kilo ve Koç burcudur.

Son güncelleme: 11:49 - 08.07.2020