Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Duygu Sakuçoğlu kimdir? Eliz Sakuçoğlu’nun kızkardeşi cinsiyet değiştirdi
Duygu Sakuçoğlu kimdir? Eliz Sakuçoğlu’nun kızkardeşi cinsiyet değiştirdi
Murat Boz'un eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu'nun kız kardeşi Duygu Sakuçoğlu ameliyat olarak cinsiyet değiştirdi. Operasyonun ardından yeni halini takipçileri için paylaşmayı ihmal etmedi. Peki Duygu Sakuçoğlu kimdir?
Magazin 27 Mart 2018 - 18:22

Duygu Sakuçoğlu kimdir? Ünlü tasarımcı Eliz Sakuçoğlu’nun kardeşi Duygu Sakuçoğlu cinsiyet değiştirdikten sonra ismini Poyraz Sakuçoğlu olarak değiştirdi. Geçirdiği operasyonlardan sonra hormon tedavisi gören Poyraz Sakuçoğlu en büyük desteği ablasından gördü.

DUYGU SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu'nun kız kardeşidir. Adını ve cinsiyetini değiştirmiştir. Yeni adı ise Poyraz Sakuçoğludur.

1
2

ELİZ SAKUÇOĞLU KİMDİR?

Eliz Sakuçoğlu, 1984 yılında Antakya‘da doğmuştur. Bir kardeşi vardır. Altı yaşındayken ailesiyle birlikte Almanya‘ya taşınmış ve Bremen'de yaşamaya başlamış, eğitimini bu şehirde almıştır. 14 yaşındayken Bremen'de harçlığını çıkartmak amacı ile bir mağazada çalışmaya başladı. Bremen'de ünlü isimlerin alışveriş yaptığı bir mağazanın atölyesinde tasarımcı olarak çalıştı. Eliz Sakuçoğlu, annesiyle babasının 1992 yılında boşanmasının ardından 2005 yılında İstanbul'a taşınmış, Gaye Sökmen Ajans ile anlaşarak fotomodellik yapmaya başlamıştır.

eliz-sakucoglu-sli-1_16_9_1522145370

Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde sekiz ay kadar eğitim aldıktan sonra; Hülya Koçyiğit, Ediz Hun gibi ünlü isimlerin oynadığı Asla Unutma dizisinde 2005 yılında 3 bölüm rol aldı.

Eliz Sakuçoğlu, 2006 yılında Acun Ilıcalı‘nın sunuculuğunu yaptığı ve çekimleri Arjantin‘de yapılan Fear Factor yarışmasına katılarak birinci oldu ve büyük ödül 50 bin TL kazandı. İmaj danışmanlığı, oyunculuk, moda tasarımcılığı ve fotomodellik gibi kimlikleri bulunan Sakuçoğlu, birçok ünlü isme kliplerinde giyecekleri kıyafetleri hazırladı.

Eliz Sakuçoğlu iyi derecede İngilizce, Fransızca ve Almanca bilmektedir.

Eliz Sakuçoğlu, 10 Ekim 2008‘de Almanya‘nın Passau kentinde şarkıcı Murat Boz ile evlendi. 14 Ağustos 2012 tarihinde Diyarbakır‘ın ilçesi Hazro'da Asliye Hukuk Mahkemesi'nde anlaşmalı olarak boşandı.

Eliz Sakuçoğlu, 2015 yılından beri birlikte olduğu Beran Benan‘dan Temmuz 2017 tarihinde ayrıldı.