Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Destan biten evliliklerle ilgili dövmeyi suçladı
Ebru Destan biten evliliklerle ilgili dövmeyi suçladı
Eski mankenlerden Ebru Destan, biten evliliklerle ilgili şaşırtıcı bir tespitte bulundu.
Magazin 20 Nisan 2017 - 08:05

Beş yıllık eşi Mete Okay İnan ile boşanma sürecinde olan Ebru Destan, evliliğini simgeleyen parmağındaki ‘Love' dövmesini sildirip sildirmeyeceği sorusuna şu yanıtı verdi: “O dövme artık çocuklarımın simgesi olacak. Ama dövme yaptırdığıma pişman oldum. Dövme yaptıran herkesin evliliği bitiyor. Mesela Ebru Şallı eşinin baş harfini yaptırdı ve evliliği bitti. Dövme yaptıran ‘Evlilikleri çok güçlü, bunlar ayrılmaz' dediğimiz kim varsa evlilikleri hüsranla bitti. Dövmenin uğursuzluk olduğuna inanıyorum. Allah'ın zoruna gidiyor herhalde. Yaptırmamak lazım.”

ebru-destan-ic
İLİŞKİSİ BİTEN DÖVMELİLER

Vildan Atasever ve İsmail Hacıoğlu çifti de parmaklarına isimlerini yazdırmış, ancak evlilikleri uzun sürmemişti. İbrahim Kutluay'a kasım ayında boşanma davası açan Demet Şener, ayağına kendisinin ve eşinin baş harfini dövdürmüştü. Hadise ve Sinan Akçıl da sevgili oldukları dönemde tanışma tarihlerini kollarına dövme yaptıran isimler arasındaydı. İrem Derici-Rıza Esendemir, Tuğba Özerk-Altan Nuh çifti de aynı kaderi yaşayan çiftler arasında yer alıyor.

Son güncelleme: 08:40 - 20.04.2017