Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Destan sinirlerine hakim olamadı!
Ebru Destan sinirlerine hakim olamadı!
Kibarlığı ve beyefendiliği ile tanınan gazeteci Bilal Özcan, yorumculuğunu yaptığı Seda Sayan'la isimli programda Ebru Destan'a yönelttiği bir soru karşısında program sunucusu Seda Sayan ve konuk Ebru Destan'dan beklenmedik bir tepki aldı. Televizyon başındaki seyirci Seda Sayan'ın yaptığı bu tutarsızlığına bir anlam veremedi.
Magazin 18 Mart 2018 - 14:05

Seda Sayan’ın kendi adını taşıyan programına önceki gün eski şarkıcı Ebru Destan, konuk oldu. Program yorumcularından deneyimli gazeteci Bilal Özcan, Ebru Destan’a eski sevgilisi Özcan Deniz’in Feyza Aktan ile gerçekleştirdiği evlilik törenini sordu. Bu soru karşısında sinirlerine hakim olamayan Ebru Destan, görevini yapmaya çalışan gazeteci Bilal Özcan’a “Herkes haddini bilecek” ifadelerini kullanarak yanıt verdi. Mesleği gereği toplumun merak ettiği soruları Ebru Destan’a yönelten Bilal Özcan, aldığı saygısız cevap sonucu ne yapacağını şaşırdı.

Son güncelleme: 14:54 - 18.03.2018