Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Gündeş Antalya konserini basına kapalı yaptı
Ebru Gündeş Antalya konserini basına kapalı yaptı
Geride bıraktığımız 19 Mart'ta Miami'de tutuklanan eşi Reza Zarrab'ın
Magazin 3 Nisan 2016 - 14:54

Eşi Reza Zarrab’ın geride bıraktığımız 19 Mart’ta Miami’de tutuklanmasının ardından Türkiye’ye dönen Ebru Gündeş, öncesinde söz verdiği konser anlaşmalarını iptal etmedi. Yaşananlara rağmen yaptığı anlaşmalara sadık kalmayı tercih ettiği gözlenen Gündeş, Antalya’da konser verdi.

REZA’NIN UÇAĞIYLA GİTTİ

Şarkıcı Ebru Gündeş, Türkiye Un Sanayicileri Federasyonu'nun (TUSAF) Antalya'da turizm bölgesi Belek'teki Sueno Hotel'de düzenlenen 12'nci Uluslararası Kongre ve Sergisi- Global Ticaret ve Değirmen Teknolojileri kongresi kapsamında konser verdi.

Foto: DHA

TRANSPARAN EBRU

Geçen 19 Mart'ta, Miami'de yakalanarak tutuklanan, hakkında 75 yıl hapis cezası istenen eşi Reza Zarrab'ın TC-RZA tescilli özel uçağıyla dün Antalya Havalimanı'na gelen Ebru Gündeş, akşam ise TUSAF'ın kongresi kapsamında Sueno Hotel'de konser verdi. Basına kapalı konseri sadece kongre üyeleri izleyebildi. Simli transparan kostümle sahneye çıkan Ebru Gündeş, şarkılarıyla kongre katılımcılarını eğlendirdi.

Son güncelleme: 14:56 - 03.04.2016