Ebru Gündeş’in de başı dertte

Kısa bir süre önce eşi Reza Zarrab'ın mallarına el konulmasıyla gündeme gelen ve bu el konulma sürecinden yaptığı evlilik anlaşması sayesinde kurtulan Ebru Gündeş'in başı ilerleyen süreçte derde girebilir.

Ebru Gündeş’in de başı dertte

Hemen her fırsatta eşi Reza Zarrab’tan ayrılacağı yönündeki iddiaları yalanlayan Ebru Gündeş geride bıraktığımız günlerde bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a mesaj göndermiş ve eşi Reza Zarrab’ın Türkiye’ye zarar verebileceğini düşündüğünü ve ona güvenmediğini söylemişti.

EBRU GÜNDEŞ MALLARINI KORUDU

Bu açıklamanın kısa süre sonrasında Zarrab’ın mallarına el konulması adına yasal süreç başlatılmış ancak Ebru Gündeş’in malları konu dışı bırakılmıştı. Bu durumun Gündeş’in yaptığı bir evlilik sözleşmesi sonrasında mümkün olduğu kısa süre sonra ortaya çıkmış olsa da süregelen polis soruşturmasında Ebru Gündeş’e de soru yada sorular yöneltileceği ortada. Reza Zarrab’ın Miami’ye uçmadan önce ABD’nin İstanbul Başkonsolosluğu görevlileriyle buluştuğu ve Amerika’ya girişte sorun yaşamayacağı yönünde güvence aldığı iddiaları şu anda konuşuluyor. Bu bilgiler her ne kadar iddia boyutunda olsa da soruşturmanın derinleşeceği ve Ebru Gündeş’in de ifadesine başvurulacağı görülüyor.

GÜNDEŞ’İN MAİLLERİ OKUNACAK!

Polisi soruşturma sürecinde işleyeceği yol şöyle olacak: İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın Zarrab hakkında açtığı soruşturmanın sadece mal varlığı üzerinden ilerlemesi yeterli değil. ABD'ye gidiş sürecinin de aydınlatılması gerekiyor. Eşi Ebru Gündeş, yakın korumaları ve avukatlarının vereceği bilgiler ile HTS kayıtları ve e-mail trafiği çarpıcı ilişkiler ağına ulaşılmasını sağlayabilir. Bu da Gündeş adının ilerleyen günlerde daha sık duyulmasını sağlayacak.

Ebru Gündeş'in mal varlığına neden el konmadığı ortaya çıktı İlginizi Çekebilir Ebru Gündeş'in mal varlığına neden el konmadığı ortaya çıktı

 

Ebru Gündeş'e yoğun talep İlginizi Çekebilir Ebru Gündeş'e yoğun talep