Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Polat ‘beyin sildirme’ operasyonuyla ilgili konuştu
Ebru Polat ‘beyin sildirme’ operasyonuyla ilgili konuştu
Bilim adamlarının yaptığı 'beyin sildirme' açıklamasından sonra Ebru Polat sessizliğini bozdu.
Magazin 21 Nisan 2016 - 10:09

Ebru Polat bir süredir magazin gündemini meşgul eden ‘beyin sildirme’ haberiyle ilgili bir açıklamada bulundu. Bilim adamları tarafından böyle bir olayın mümkün olmadığı hakkında yapılan açıklamadan sonra sosyal medya hesabından sessizliğini bozan Ebru Polat şöyle yazdı: “Dün yaptığım açıklamalar, “Google’da en çok arananlar listesine girmiş. Bugün bütün gazetelerde “Bilim dünyasından Ebru Polat’a cevap başlığı altında Prof.Dr. lar açıklamalarda bulunmuş. Bu ne büyük bir olay oldu böyle şaşkınım şahsen.

Ayrıca beyin sildirdiğim falan da yok o mecazi anlamda söylenmiş bir söz. Sağ ve sol beynin dengede tutulması. Dolayısıyla daha az duygusallık ve sağlam psikoloji. Buradan bir cevap vermeme gerek yok. Ayrıca ben kimsenin reklam yüzü değilim kendime uygulattığım şeyi sordular ben de anlattım. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Sevgiler.”

Son güncelleme: 10:11 - 21.04.2016