Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş ile evlendi

Sunucu ve eski manken Ebru Şallı iki yıldır birlikte olduğu Uğur Akkuş dün gece Çırağan Sarayı’nda, evlendi.

Ebru Şallı, sevgilisi Uğur Akkuş ile evlendi

İlişkinin başlarında sorunlu bir süreçten geçseler de sonrasında mutluluğu bulan Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, iki yıllık ilişkilerini geride bıraktığımız akşam Çırağan Sarayı’nda yaptıkları düğünle taçlandırdı.

50 KİŞİLİK BİR DÜĞÜN

Düğün törenine çiftin aile büyüklerinin ve dostlarının olduğu yaklaşık 50 kişi katıldı. Ebru Şallı Cengiz Abazoğlu'nun özel tasarım olarak hazırladığı gelinlik giyerken Uğur Akkuş'un damatlığı Tom Ford'dan özel dikildi. Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden düğüne dair fotoğraflar paylaşarak takipçilerini mutlu etti.

Fotoğraflarda, Şallı’nın devasa büyüklükteki tek taş yüzüğü dikkat çekti.

ESKİ EŞ KRİZİ YAŞANMIŞTI

2017 yılından beri birlikte olan ve geride bıraktığımız akşam Uğur Akkuş ile evlenen Ebru Şallı arasında ‘eski eş krizi’ yaşanmıştı. İddialara göre, Şallı’nın eski eşi ve iki oğlunun babası Harun Tan buna neden olmuş ve Harun Tan’ın sosyal medyada Şallı’yı takip edip fotoğraflarını beğenmesi sevgilisi Uğur Akkuş’u sinirlendirmişti. Ebru Şallı’nın karelerinin tümünü eski eşinin beğenmesinin, Uğur Akkuş’un canını sıktığı iddia edildi. Nişanlısının paylaştığı her fotoğrafı eski eşinin beğenmesine sinirlenen Uğur Akkuş’un, Ebru Şallı’ya rest çektiği, eski eşini takipten çıkarması konusunda baskı yaptığı öne sürülmüş, eski mankenin “Biz çocuklarımız için dost kaldık. Benim kalbimdeki tek kişi sensin” diyerek aşkını yumuşattığı iddia edilmişti.

Ebru Şallı'nın keyfi yerinde İlginizi Çekebilir Ebru Şallı'nın keyfi yerinde