Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Şallı’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür
Ebru Şallı’dan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür
Geride bıraktığımız akşam iki yıldır birlikte olduğu Uğur Akkuş ile nikah masasına oturan Ebru Şallı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan gelen tebrik telgrafını paylaştı.
Magazin 28 Eylül 2019 - 10:33

Sunucu ve eski manken Ebru Şallı iki yıldır birlikte olduğu Uğur Akkuş geride bıraktığımız gece Çırağan Sarayı’nda, evlendi. 50 kişinin katıldığı düğünde son derece mutlu olduğu görülen Ebru Şallı, sosyal medya hesabı üzerinden özel günüyle ilgili paylaşımda bulundu. Ebru Şallı Cengiz Abazoğlu’nun özel tasarım olarak hazırladığı gelinlik giyerken Uğur Akkuş’un damatlığı Tom Ford’dan özel dikildi.

ŞALLI’DAN SÜRPRİZ PAYLAŞIM

Ebru Şallı, düğün sonrasında da instagram hesabının hikaye kısmından paylaşımlarda bulundu. Bu paylaşımlardan biri ise son derece dikkat çekiciydi. Şallı düğününe davet ettiği Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan gelen bir tebrik mesajının fotoğrafını hikaye kısmından paylaştı ve “Sayın Cumhurbaşkanımıza bu değerli tebrik telgrafı için teşekkür ediyoruz”

Son güncelleme: 13:59 - 28.09.2019