Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Gonca Akkuş’tan Ebru Şallı’ya tazminat davası!
Gonca Akkuş’tan Ebru Şallı’ya tazminat davası!
Uğur Akkuş'un eşi Gonca Akkuş, eşi ile aşk yaşayan model Ebru Şallı’ya tazminat davası açmaya karar verdi. Ebru Şallı'nın, evli olduğunu bildiği halde eşiyle aşk yaşaması Gonca Akkuş'u mahkemede hak aramaya yöneltti.
Magazin 22 Temmuz 2017 - 12:08

Gonca Akkuş, Ebru Şallı’nın “Eşinden 3 yıldır boşanmaya çalışıyor, açılmış davaların hepsini gördüm” demesi üzerine harekete geçti ve Ebru Şallı’ya dava açmaya karar verdi.

ebru şallının yeni sevgilisi

Çok üzgün olduğunu söyleyen Gonca Akkuş, “İki kez boşanma davası açmıştım ama barıştık. Şu an darp dışında süren bir davamız yok. Ama yeni davalar açacağız” dedi.

EBRU ŞALLI

EBRU ŞALLI

İki çocuk annesi Akkuş'un bir röportajında söylediği “Bence Ebru Şallı eşimin mal varlığı için onunla birlikte. Parası olmasa onun yüzüne bile bakmaz. Ancak ne yazık ki Uğur'un mal varlığı şu an mahkeme kararıyla tedbir altında. Parasını hiçbir şekilde kullanamıyor” sözleri dikkati çekmişti.

cengizabazoglu_ebrusalli0678

Vatan Gazetesi’nin haberine göre; Akkuş, avukatına talimat vererek, evli olduğunu bilerek eşiyle aşk yaşayan Şallı'ya da dava açılmasını istedi. Avukat Ayşegül Topdemir'in Şallı'ya tazminat davası açacağı öğrenildi.

ebru-salli-icEbru Şallıebru-salli-sli
Son güncelleme: 12:42 - 24.07.2017