Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Yaşar ‘İbrahim Tatlıses’in müziği benim için ölümsüzdür’
Ebru Yaşar ‘İbrahim Tatlıses’in müziği benim için ölümsüzdür’
Ebru Yaşar geçen gün bir radyo programına konuk oldu. Yaşar, İbrahim Tatlıses ile ilgili yaşadığı bir olayı itiraf etti.
Magazin 1 Kasım 2017 - 10:43

Şarkıcı Ebru Yaşar, bir zamanlar İbrahim Tatlıses ile aralarında kırgınlık olduğunu ve bu kırgınlığın nasıl düzeldiğini katıldığı radyo programında açıkladı. Yaşar, “Bizim İbrahim Bey ile iyi kötü günlerimiz oldu. Bana kattığı çok şey oldu. Bunun karşılığında maddi manevi karşılığını verdiğimiz güzel işlerimiz olmuştur. Finalde biraz kırgınlık yaşadık ama olsun. Bu camia için çok önemli bir isim. Küs değiliz ama ben bazı şeylerine kırıldım. Bir gün Derya Tuna ile karşılaştım o da o anda İbrahim Tatlıses ile telefonda konuşuyordu. Küs olduğumuzu bilmediği için bak sana telefona birini veriyorum dedi, konuştuk ve barıştık. İnsanlar yakın oldukları insanlara kırılabilirler, bu da sevgidendir. Ne olursa olsun insanlığını bir tarafa, müziğini bir tarafa koyarım. Müziği benim için ölümsüzdür.” açıklamasında bulundu.