Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Yaşar’dan anlamlı çağrı
Ebru Yaşar’dan anlamlı çağrı
Şarkıcı Ebru Yaşar Ankara Sanayici Girişimci İş İnsanları Derneği ASGİAD'ın lansman ve yılbaşı kutlaması etkinliğinde sahne aldı.
Magazin 10 Aralık 2018 - 07:40

Yaşar, yaklaşık sekiz yüz davetlinin hazır bulunduğu gecede seslendirdiği şarkılarla Ankaralı iş insanlarına hafızlardan uzun süre silinmeyecek bir konser verdi. Leopar desenli ışıltılı sahne kıyafetini bukleli saçları ile tamamlayan Yaşar’ın, koluna taktığı pırlanta işlemeli kol bandı da dikkatlerden kaçmadı.

EBRU YAŞAR’DAN MİNİ DÜET

Bir ara sahneden inerek seyircilerin arasına karışan Ebru Yaşar, kendisi ile fotoğraf çekilmek isteyen hiç bir hayranının isteğini geri çevirmeyerek mutlu anları ölümsüz kıldı. Etkinlik alanını baştan sona dolaştıktan sonra misafirler arasında yer alan Down Sendromlu hayranlarını sahnesinde ağırlayan başarılı sanatçı, onlarla birlikte yaptığı mini düetle gönüllere dokunmayı da başardı.

“BİZ İSTERSEK BAŞARIRIZ”

Yaklaşık iki saate yakın sahnede kalarak ASGİAD üyelerine keyifli bir gece yaşatan Yaşar, kutlama için kesilen pastanın ardından yaptığı konuşmayla da takdir topladı. 7 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nü de anımsatarak; “Etkinlik için öylesine güzel bir gün seçmişsiniz ki; hepinize bunun için teşekkür ediyorum. Bu özel günde ben de  siz değerli iş insanlarımızı iyilik ve güzelliklere gönüllü olmaya davet ediyorum. Gelin eğitim, sağlık ve istihdam konularında seferberlik ilan edelim. Özellikle gençlerimizin sizlere çok ihtiyacı var. Bu ülkenin kalkınmasında her birinizin ayrı ayrı alın teri ve emeği var. İnanıyorum ki el ele verirsek üstesinden gelemeyeceğimiz şey yok. Biz istersek başarırız. Muhtaç olduğumuz kudret damarlarımızdaki asil kanda mevcut” ifadeleriyle salondaki seyircilerden büyük alkış alan Yaşar, programını yine alkışlarla tamamladı.