Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ebru Yaşar’dan eşine övgü dolu sözler
Ebru Yaşar’dan eşine övgü dolu sözler
Eşiyle birlikte Bodrum'da Ferhat Göçer ve ENBE Orkestrası'nı dinlemeye giden Ebru Yaşar, güzel bir yaz geçirdiğini ifade etti. Albüm satışlarının çok iyi gittiğini söyleyen Yaşar, en büyük destekçisinin ise eşi Necat Gülseven olduğunu ifade etti.
Magazin 4 Eylül 2017 - 16:09

Enbe Orkestrası ve Ferhat Göçer ile önceki akşam Lider Entertainment organizasyonunda düzenlenen konserde Bodrum Antik Tiyatroda sahne aldılar. Kurban Bayramı’nın son günü hayranları ile buluşan sanatçıyı yakın dostları Ebru Yaşar – Nejat Gülseven çifti de takip etti.

GÜZEL BİR YAZ GEÇİRDİM

Son albümü ‘Haddinden Fazla’ ile yaza damga vuran isimler arasında yer alan Ebru Yaşar, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Güzel bir yaz geçirdiğini söyleyen Yaşar, “Benim çok keyif aldığım, hem bebeklerim olması, hem albümümün bu kadar başarılı olması çok güzeldi” dedi.

ferhatgocer
KOCAM BENİM CAN YOLDAŞIM

En büyük destekçisinin eşi Necat Bey olduğunu söyleyen şarkıcı, “Kocam benim can yoldaşım. Hem arkadaşım hem de her şeyimi paylaştığım kişi. O yüzden çok şanslıyım, teşekkür ediyorum bana olan bütün desteklerinden dolayı” diyerek kameralar önünde eşine olan sevgisini gösterdi.

TOPLUMSAL BİR PROJEDE OLACAK

Megastar Tarkan ile birlikte en çok albüm satan isimlerin başında gelen Yaşar, “Piyasaya bir katkıda bulunabildiysem ne mutlu bana” dedi. Yaşar, yakın zamanda toplumsal bir proje ile kamuoyunu karşısında olacağını sözlerine ekledi.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.