Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken bombaladı… O hapse giriyor pişkin kadın
Ece Erken bombaladı… O hapse giriyor pişkin kadın
Şarkıcı ve sunucu Gülben Ergen'le mahkeme süreci devam eden sunucu Ece Erken, sosyal medya hesabından Ergen'in tavrını eleştiren bir paylaşımda bulundu.
Magazin 2 Şubat 2018 - 13:52

Hakkında bulunan üç günlük zorlama hapsi kararının uygulanması adına cezaevine giren Seren Serengil bu süreçte avukatıyla da yollarını ayırdı. Gülben Ergen hakkında, mahkemenin verdiği karara uymadığı gerekçesiyle hapse giren Serengil bunları yaşarken Gülben Ergen de sporun sağlık için ne kadar önemli olduğunu anlatan bir paylaşımda bulundu.

gulben-ergen-ic

“YAKIŞIKSIZ VE PİŞKİN BİR HAREKET”

Bu paylaşımın kasıtlı olduğunu ve yaşananlardan dolayı Gülben Ergen’in içten içe mutluluk yaşadığını iddia eden Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla Ergen’i kınadı. İşte Ece Erken’in o satırları:

ece-erken-icyy

“Olay seren değil olay kadın, kadınlar… Bu benim kendi görüşüm, benim kimseye kinim, nefretim yok… Açtığım bir dava var, sonuna kadar haklı olduğum davamda benden Gülben özür dilese yine affederim. Üç günlük dünyada neyi paylaşamıyoruz ama biri acı çekerken, özgürlüğü elinden alınırken (adliyeye ifadeye vs giderken bile yaşadığınız stresi düşünün) diğerinin sevinç çığlıkları atması ne acı… Hayatım boyunca başkasının mutsuzluğundan mutlu olmadım, olanı da anlamamı kimse beklemesin. Kimse kimsenin namus bekçisi değil, kimsenin de umurunda değil, sinirlenilen şey pişkinlik.