Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken, Emine Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını paylaşınca…
Ece Erken, Emine Erdoğan ile çekilmiş fotoğrafını paylaşınca…
Ece Erken katıldığı davette Emine Erdoğan'la çekilmiş fotoğrafını paylaştı.
Erdinç YAPAN
Magazin 14 Nisan 2016 - 14:29

İİT’in (İslam İşbirliği Teşkilatı) liderliğinde Kanser’le ilgili düzenlenen bir özel oturuma katılan sunucu Ece Erken, davete katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’la birlikte fotoğraf çektirdi. Bu kareyi sosyal medya hesabından; “İslam İşbirliği Teşkilatı (İİT) 13. İslam Zirvesi kapsamında Kanserle Mücadelede Hanımefendilerin Liderliği Özel Oturumu' gerçekleşti,Cumhurbaşkanımızın eşi Sayın Emine Erdoğan Hanımefendi'nin ev sahipliğinde Dünya'da Kanserin Durumu, İİT Üyesi Ülkelerde Kanserin Durumu,Öncelikli Kadın Kanserleri konuşuldu,bize programımız için iyi fikirler verdi bu katılım” notuyla paylaştığı fotoğrafa olumlu ve olumsuz çok sayıda tepki alan Ece Erken’in bu paylaşımının altındaki bir yorum ülkedeki insanların nasıl bir kutuplaşma içinde olduğunu gözler önüne serdi.

 


GERÇEK SEVENLERİ ONA YETER

Erken daha önce de programında nasıl türban bağlanacağını göstermişti. İşte Ece Erken’in fotoğrafının altına gelen o yorum: “Sözde Atatürkçü tipler yazık size artık bi kabullenin bu ülkenin Cumhurbaşkanı belli Başbakanı belli isteseniz de istemesiniz de… Burada Ece’nin vermek istediği mesaj başka isteyen takip eder istemeyen etmez onun sevenleri gerçek (sevenleri) ona yeter”

Son güncelleme: 15:46 - 14.04.2016