Sözcü Plus Giriş

Ece Erken: Mehmet Akif denen hıyara…

Erken, sunuculuğunu yaptığı magazin programında oyuncu Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadınları hakkında kullandığı ifadeleri masaya yatırmış ve Alakurt hakkında yorumlarda bulunmuştu.

Güncellenme: 10:59, 06/03/2019
Ece Erken: Mehmet Akif denen hıyara…

Erken, sunuculuğunu yaptığı magazin programında Türk kadınları hakkında aşağılayıcı ifadeler kullanan eski oyuncu Mehmet Akif Alakurt’la ilgili bir haber sunmuş ve Alakurt’un yaptığı açıklamaların özellikle sosyal medyada ve sanat camiasında yarattığı infialin ne kadar büyük olduğunu göstermişti. Erken, Alakurt’un Türk kadınları hakkında kullandığı şu ifadeleri seyircisine ulaştırmıştı:

Erken, program sonrasında ağır bir şekilde eleştirdikleri Alakurt hakkında övgü dolu mesajlar atan ve onu eleştirdikleri için kendisine tepki gösteren hemcinslerine açtı ağzını yumdu gözünü. Alakurt’un söylediklerine destek veren kadınların hesaplarını ifşa eden Ece Erken onların böylesi bir yanlışa nasıl alet olduklarına şaşırdığını söylerken şu açıklamada bulundu:

İlginizi ÇekebilirMehmet Akif Alakurt'tan kadınlar üzerine tepki çeken paylaşımMehmet Akif Alakurt'tan kadınlar üzerine tepki çeken paylaşım
Yayınlanma Tarihi:08:41,