Sözcü Plus Giriş

Ece Erken, şarkıcı Gülben Ergen’in kendisi hakkındaki ifadelerine sert çıktı

Gülben Ergen'in Erhan Çelik'le olan davasında adı geçen sunucu Ece Erken mahkemeye sunulan belgenin görüntüsünü paylaşarak açtı ağzını yumdu gözünü.

null
Güncellenme: 09:16, 21/11/2017
Ece Erken, şarkıcı Gülben Ergen’in kendisi hakkındaki ifadelerine sert çıktı

Şarkıcı Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında magazin basınına da yansıyan sürecin yankıları devam ederken, mahkemeye taşınan bu süreçte adı geçen Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla adeta hakkında kullanılan ifadelere ateş püskürdü. Ergen’i ikiyüzlülükle suçlayan Ece Erken şu ifadelere yer verdi. İşte Ece Erken’in o paylaşımı:

ece-erken

“Bak Gülben Ergen! Sen daha Tolga Dugles’le ilişkini inkar edememişken! Tolga Dugles’e Gülben Ergen sorulunca cevap verememişken! Geçen sene Erhan Beyle çıkan haberim, yazdığın gazete tarafından çıkarıldığında “Üzülme tatlı kız yanındayım” diye yazan, hem gazeteni hem çıkan haberi yalanlayan sen değil misin? Benim instagramıma! Hem de milyonların önünde!

ece-erken-ic-2

Şimdi avukatınla dava dilekçene benim adımı yazmışsın! Hem de magazin figürü diye ezmeye çalışarak! Yıllarca sabah programları yaptığımı ve sen karşımda TGRT’de program yaparken yıllarca seni reytinglerde ezdiğimi herkes biliyor! Aaa dur veya 2 sene ben TRT’de çalışırken ‘Ben sunayım o programı Ece sunmasın’ diye haberler yolladığın için mi benim 20 yıllık mesleğimi unuttun! O zaman hatırlatayım ben sunucuyum. İnsanlar kendi pisliklerini örtmek için başka insanları kullanmasın! İnsan haklıysa haklılığını hele namusuyla ilgili haklılığını önce çatır çatır konuşur, ispat eder! Hukuk yoluyla da gerekeni yapar! Tabi konuşacak doğru bir şeyi varsa! Haksız insan konuşuru geçeceksin! Anneysen, namusun söz konusuysa konuşacaksın! İspat edeceksin! Hele başkasına iftira edeceksen Allah’ı diline dolamayacaksın!Haddini bileceksin! (avukatının basına dağıttığı dava dilekçesi) NOT: Bu camiada 50 kişiyiz ve hepimizi birbirimizi tanıyoruz! Kimin ne olduğunu da…”

Yayınlanma Tarihi:07:23,