Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken’den Deniz Çakır açıklaması! “Garsonla konuştum, Deniz haklı…”
Ece Erken, Bir AVM'de türbanlı kadınlara hakaret ettiği iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Deniz Çakır ile ilgili, "Olaya şahit olan garsonla konuştum, Deniz Çakır haklı" dedi.
Magazin 8 Ocak 2019 - 11:22

İstanbul’daki bir AVM’de kafede türbanlı kadınlara hakaret ettiği öne sürülen ve bu nedenle hakkında soruşturma başlatılan Deniz Çakır ile ilgili çarpıcı bir açıklama da Söylemezsem Olmaz programında yer alan Ece Erken’den geldi. Önceki gün söz konusu olayın yaşandığı kafeye gittiğini söyleyen Erken, “Kafeye gittim ve olayın şahidi garsonla konuştum. Garson ‘Anlatılan doğru değil Deniz Çakır haklı’ dedi. Ben olayı tarafsız anlatıyorum” dedi.

Erken, garsonun mahkemede de şahitlik yapacağını sözlerine ekledi.

SAVCILIK SORUŞTURMA BAŞLATTI

Deniz Çakır, arkadaşlarıyla İstanbul’daki bir AVM’de bulunan mekana gitmiş ve burada oturan bir kısmı başörtülü 7 kadın ile tartışmaya girmişti. İddialara göre, Çakır, kadınlara hakaret etti. Ancak Instagram’dan açıklama yapan Çakır, bu iddiaları kesin bir dille reddetti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, suç duyurusu üzerine, oyuncu Deniz Çakır hakkında ”hakaret” suçundan soruşturma başlatmıştı.

Son güncelleme: 11:24 - 08.01.2019