Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken’den Gülben Ergen’e uyarı
Ece Erken’den Gülben Ergen’e uyarı
Sunucu Ece Erken sosyal medya hesabından avukatı aracılığıyla yazılmış bir metni paylaştı.
Magazin 9 Ocak 2018 - 08:10

Gülben Ergen ve Erhan Çelik arasında süren davaya isminin karıştırılmaya çalışıldığından dolayı böyle bir açıklama yapma gereği duyduğunu söyleyen Erken, avukatı üzerinden şu açıklamayı yaptı: “Gülben Ergen ile Erhan Çelik arasında görülmekte olan davaya sistematik bir biçimde müvekkilim Sn. Ece Erken’in isminin üstelik nezaket sınırlarını zorlayan ifadeler tercih edilmek suretiyle eklenmeye çalışıldığı görülmektedir.

gulben-ergen-sli

Basından takip ettiğimiz kadarıyla bu davada toplumun tepkisini çeken hassas konular işlenmekte olup, davanın konusuyla da taraflarıyla da hiçbir ilgisi bulunmayan müvekkilimin ısrarla davaya dahil edilme çabasında herhangi bir iyiniyet emaresi görülememektedir. Hangi strateji ve amaç ile niçin bu yolun tercih edildiği kamuoyu tarafından da tarafımızca da çok iyi bilinmekte olup, müvekkilimin daha fazla bu konuya dahil edilmemesi konusunda gerekli hassasiyetin gösterilmesi hukuk devleti ilkesinin önemli bir gereğidir. Aksi takdirde ilgililer hakkında yeniden yasal yolların işletileceğini kamuoyunun bilgisine sunarız.”