Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Erken’in eski eşi Serkan Uçar’dan barışma açıklaması
Ece Erken’in eski eşi Serkan Uçar’dan barışma açıklaması
Yaklaşık iki buçuk yıl önce evliliklerini sonlandıran Ece Erken ve Serkan Uçar'ın barıştığı iddia ediliyordu, eski eş bu iddialara son noktayı koydu.
Magazin 15 Mart 2018 - 08:49

Serkan Uçar, önceki gün oğlu Eymen ve eski eşi Ece Erken'in annesi Nurhan Serpici ile Akmerkez'de görüntülendi. Uçar yeni hayatıyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Katar'da yaşamaya başladım. Buraya 1 haftalığına geldim, birkaç gündür oğlumla zaman geçiriyorum.”

serkan-ucar

TAKİP ETMEYE BAŞLADIM

Uçar, eski eşi Erken'i sosyal medyada takip etmeye başlaması hakkındaki sorulara şu yanıtı verdi: “Evet, Instagram üzerinden birbirimizi takip etmeye başladık. Çünkü ortak bir paydamız var; oğlumuz.” Serkan Uçar, eski eşiyle yeniden birlikte oldukları dedikodularına da nokta koydu: “Yo yo kesinlikle öyle bir şey olamaz. Bizim olayımızın üstünden çok zaman geçti. Biz sadece Eymen'in annesi ve babasıyız. İki dost, iki iyi arkadaşız. Başka da bir durum söz konusu değil.”