Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Seçkin’in beş yıl önceki hali takipçilerini şaşırttı
Ece Seçkin’in beş yıl önceki hali takipçilerini şaşırttı
Şarkıcı Ece Seçkin'in beş yıl önce çekilen fotoğrafı ve şimdiki arasındaki fark hayranlarını büyük bir şaşkınlığa uğrattı.
Magazin 4 Aralık 2017 - 08:43

Son dönemin popüler şarkıcılarından Ece Seçkin’in yıllar içinde yaşadığı değişim takipçilerini büyük bir şaşkınlığa uğrattı. Sadece 5 yıl içerisinde bambaşka biri haline gelmiş olduğu görülen Seçkin’in bu karesine hayranlarından çok sayıda mesaj yağarken, şarkıcının beş yıl önceki halini beğenenlerin sayısı bir hayli fazla oldu. Genç şarkıcı da bu yorumların sonrasında bir paylaşım yaparak geçirdiği değişimleri anlattı. İşte Ece Seçkin’in o paylaşımı: “2012 gözler lens, bronzlaşmak için delice solariuma girilmiş… Saçlarda hiç boya yok (Keşke hep öyle olabilseydi ama sahnede güzel durmuyordu) 2017 yılı ve en ufak bir estetik operasyon yok, ten rengim işte böyle peynir gibi… Siz esmer Ece’yi daha çok beğeniyorsunuz sanırım ama ben kendimi sarışın daha iyi hissediyorum. Ne bileyim, gözüm alıştı herhalde. Neyse bence siz beni böyle de seversiniz.”

ece-ic