Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ece Sükan’ın aşk dolu bayram kaçamağı
Ece Sükan’ın aşk dolu bayram kaçamağı
Eski manken Ece Sükan, geride bıraktığımız Ramazan Bayramı tatilini sevgilisi Uğur Güven ile birlikte gözlerden uzakta başbaşa geçirmeyi tercih etti.
Magazin 10 Haziran 2019 - 14:56

Üç yıl evli kaldığı tasarımcı Ümit Benan'dan 2017'de boşanan eski manken ve oyuncu Ece Sükan içinde bulunduğumuz yılın ilk aylarında Hadise'nin eski sevgilisi Uğur Güven ile görüntülenmiş ve böylelikle sürpriz aşk günyüzüne çıkmıştı. Yeni yılın dikkat çeken ilişkilerinden birini yaşayan Ece Sükan ve Uğur Güven fazlaca ortalarda görünmeseler de gerek takipçilerinin çektikleri karelerle ve gerekse uzaktan çekilmiş samimi fotoğraflarıyla magazin sayfalarına konuk olmayı sürdürüyor. Aşklarını gözlerden uzakta yaşamayı tercih eden ikili, bayram tatilleri planlarını da buna göre yaptı. Rahatsız edilmeden başbaşa bir tatil yapmak isteyen Sükan ve Güven’in tercihi Cunda olurken, eski manken sosyal medya hesabından tek çekilmiş tatil fotoğraflarını bol bol paylaştı.