Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Survivor’da neden yok? Diskalifiye mi oldu?
Ecem Karaağaç kimdir? Ecem Survivor’da neden yok? Diskalifiye mi oldu?
Ecem Karaağaç'ın son bölümde olmaması yarışmanın takipçilerini meraklandırdı. Ecem Karaağaç kimdir, Survivor 2018'e veda mı etti, neden yok sorularını akıllara getiredi. Acun Ilıcalı sebebini açıkladı. Peki Ecem Karağaaç kimdir, neden yok?
Magazin 27 Şubat 2018 - 15:24

Gönüllüler takımında All Star takımına geçen Ecem Karağaç son bölümde ekranda yoktu. İzleyiciler Ecem Karağaç nerede merak ediyorlar. Ilıcalı konuya açıklık getirdi. İşte Ecem Karaağaç kimdir, neden yok sorularının yanıtları…

ECEM KARAAĞAÇ NEDEN YOK?

Survivor 2018'de Gönüllüler Takımı'ndan All Star Takımı'na gönderilen Ecem Karaağaç bir hafta All Star ile oynadıktan sonra rahatsızlanmış ve Gamze'nin rahatsız olduğu zamanda dinlenmeye alınmıştı. Ecem Karaağaç'ın hemen takımına geri dönmesi beklenirken rahatsızlığı ile ilgili açıklama yapıldı. Ayrıca Ecem'in ne zaman takıma döneceği de belirsiz durumda.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, “All Star takımından Ecem müşahede altında. Belinde bir rahatsızlık var. Niye burada olmadığıyla ilgili bunu belirtmiş olalım” dedi.

SURVİVOR ECEM NEDEN DİSKALİFİYE OLDU

Ecem sağlık sorunları nedeniyle yarışmaya veda etti. Doktor şu ana kadar oynama ihtimalini düşünerek hareket etmişti. Ancak son kanaati Ecem'İn oyanayamayacağı yönünde oldu.  Ecem için artık oynayamaz raoru veren doktor Ecem'İn yarışmadan ayrılmasına neden oldu.

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç 14 Temmuz 1991 Bursa doğumludur. Yaşar Üniversitesi Mimarlık Fakültesi mezunudur. Göz 6 yarışmasında Survivor için yarışan Karaağaç, Survivor biletini Berna Keklikler'e kaptırmıştı. Heyecanı seven bir yapıya sahiptir. Geçen yıl Göz 6 yarışmasında Survivor’a katılmayı çok istemiş ancak nasip bu yılmış. Profesyonel olarak yüzücülük yapmakta olup 6 yıl kadar lisanslı basketbol oynamıştır. Ayrıca okçuluk, rüzgar sörfü, futbol, kayak ve binicilikle uğraşmıştır. Ecem Karaağaç, Göz6’nda finale kalmayı başaran üç kızdan biridir. Aile bağları oldukça kuvvetli görünen Ecem Karaağaç'ın annesi Mine Mater, babası ise Cengiz Karaağaç'tır.

ALL STAR ÜNLÜLERE GEÇTİ

Survivor 2018 All Star'da mücadele eden Ecem Karaağaç, yarışmaya Gönüllüler takımında başlamıştı. Ancak yapılan ada konseyindeki oylamada All Star takımına geçiş yapan isim oldu.
ecemkaraagacic

Ecem Karaağaç böylece Survivor 2018 All Star'da bundan sonra All Star takımında mücadele edecek.

Son güncelleme: 10:13 - 28.02.2018