Ecem Karaağaç kimdir? Survivor All Star takımına geçen Ecem kaç yaşında ve nereli?

Survivor All Star Ünlüler takımının yeni yarışmacılarından Ecem Karaağaç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Adını TV8'de yayınlanan Göz6 programı ile duyuran Survivor Ecem kimdir? İşte Ecem Karaağaç'ın ilgilendiği spor dalları ve hakkında merak edilenler...

Ecem Karaağaç kimdir? Survivor All Star takımına geçen Ecem kaç yaşında ve nereli?

Ecem Karaağaç kimdir? Kaç yaşında ve nereli? soruları bugünlerde daha sık soruluyor. Sebebi ise Ecem Karaağaç’ın Gönüllüler Takımı’ndan All Star Ünlüler takımına geçmesi oldu. İşte adını Göz6 yarışması ile duyuran Ecem Karaağaç’ın kısa yaşam öyküsü ve bilinmeyenleri…

Ecem Karaağaç değişen formatta All Satar Ünlüler takımına geçiş yapan ilk oyuncu olmuştu. İşte Karaağaç ile ilgili merak ettikleriniz.

ecemkaraagacic

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde doğdu. Futbol, boks ve fitness ile uğraşan Karaağaç, aynı zamanda 6 yaşından bu yana da spor yapmaktadır. Bir dönem ekrana gelen Göz6 programındaki başarısı sonrasında Survivor’a katılmayı finalde kaybeden Ecem Karaağaç, 7 yıl profesyonel basketbol oynamış ve 3 yıl profesyonel yüzücülük yapmıştır.

ALL STAR ÜNLÜLERE GEÇTİ

Survivor 2018 All Star’da mücadele eden Ecem Karaağaç, yarışmaya Gönüllüler takımında başlamıştı. Ancak yapılan ada konseyindeki oylamada All Star takımına geçiş yapan isim oldu.

Ecem Karaağaç böylece Survivor 2018 All Star’da bundan sonra All Star takımında mücadele edecek.

Loading...