Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem kaç yaşında? İşte Ecem Karaağaç’ın hayatı…
Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem kaç yaşında? İşte Ecem Karaağaç’ın hayatı…
Survivor'da dikkat çeken isimlerden olan güzel yarışmacı Ecem Karaağaç kimdir? Survivor Ecem Karaağaç'ın hayatı hakkında birçok detay merak ediliyor. Göz6 programında birinciliği kıl payı Berna Keklikler'e kaptırarak tanınan Ecem Karaağaç kaç yaşında? İşte Ecem Karaağaç'ın hayatı...
Magazin 20 Şubat 2018 - 11:30

Dikkatleri üzerine çeken Ecem Karaağaç, izleyenler tarafından merakla araştırılıyor. Gönüllüler Takımı'ndan All Star Ünlüler takımına geçen Ecem Karaağaç’ın yaşı ve hayatı ilgilenilen konular arasında. İşte Ecem Karaağaç’ın ilgilendiği spor dalları ve hakkında merak edilenler…

SURVİVOR’DA TAKIM DEĞİŞTİREN İSİM…

Survivor 2018 All Star'da mücadele eden Ecem Karaağaç, yarışmaya Gönüllüler takımında başlamıştı. Ancak yapılan ada konseyindeki oylamada All Star takımına geçiş yapan isim oldu. Ecem Karaağaç böylece Survivor 2018 All Star'da bundan sonra All Star takımında mücadele edecek.

Bakarken kıyamamak mı, yoksa baktıkça doyamamak mıdır aşk? O. Asaf #iyipazarlar

Ecem Karaagac (@ecemkaraagac)’in paylaştığı bir gönderi ()

ECEM KARAAĞAÇ KİMDİR?

Ecem Karaağaç, 14 Temmuz 1991 tarihinde doğdu. Futbol, boks ve fitness ile uğraşan Karaağaç, aynı zamanda 6 yaşından bu yana da spor yapmaktadır. Bir dönem ekrana gelen Göz6 programındaki başarısı sonrasında Survivor'a katılmayı finalde kaybeden Ecem Karaağaç, 7 yıl profesyonel basketbol oynamış ve 3 yıl profesyonel yüzücülük yapmıştır.