Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Ecem Sena Bayır kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yetenekli oyuncusu Ecem Bayır kaç yaşında?
Ecem Sena Bayır kimdir? Çok Güzel Hareketler Bunlar’ın yetenekli oyuncusu Ecem Bayır kaç yaşında?
Ecem Sena Bayır, Çok Güzel Hareketler Bunlar 2'nin yepyeni kadrosu içerisinde yer alıyor. Yetenekli oyuncu Yılmaz Erdoğan'ın kadar izleyicilerin de dikkatini çekiyor. Peki, Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşında?
Magazin 10 Şubat 2019 - 20:56

Yılmaz Erdoğan’ın öncülüğünde Çok Güzel Hareketler Bunlar 2’nin yepyeni kadrosu ile ekranlara geri döndü. Birçok yeni yetenekli ismin yer aldığı kadroda Ecem Sena Bayır da yer alıyor. İlk bölümü ile ilk kez izleyici karşısına çıkan Ecem Sena Bayır seyircilerin merakını uyandırdı. Peki, Ecem Sena Bayır kimdir, kaç yaşında?

ECEM SENA BAYIR KİMDİR?

11 Nisan 1996'da Beyoğlu'nda doğdum. İstanbul Üniversitesi Dilbilimi Bölümü'nde okuyorum. Aslında bitmesi gerekiyordu fakat alttan derslerim var. Ailem de beni kep töreninde kep atarken gördüğü için mezun oldum sanıyor. Küçükken aynanın karşısında izlediğim dizi ve filmlerdeki karakterleri oynamaya çalışırdım. Bu benim için bir oyun gibiydi. Bu oyunu oynarken mutlu oluyordum. Ailem endişelenmişti bir ara, çünkü yakalandığımda kötü bir şey yaparken yakalanmış gibi panikliyordum. Konservatuvar okumak istemiştim ama lisede yabancı dil tercih ettiğimden üniversitede de dille alakalı bir bölüm tercih ettim. BKM Mutfak'a gelene kadar bir sahne tecrübem yoktu. Üniversite zamanlarında sınıf arkadaşlarımla bir web sitesi kurduk bir süre onunla ilgilendim. 1.73 boyundayım 53 kiloyum. Olmaktan çok mutlu olduğum bir yerdeyim.