Eda Gök ve Emrah Albayrak’ın ayrılığına neden olan Burcu Sinem Ünsal’dan ilk açıklama geldi!

Esra Erol'un stüdyo şefi ve Seda Sayan'ın yeğeni Eda Gök'ün, 7 yıllık evliliğini bitirdiği iddia edilen Burcu Sinem Ünsal, kendisine yönelik eleştirilere sosyal medya hesabından cevap verdi. İşte o açıklama...

Eda Gök ve Emrah Albayrak’ın ayrılığına neden olan Burcu Sinem Ünsal’dan ilk açıklama geldi!

Burcu Sinem Ünsal kendisi hakkında yapılan eleştirilere sosyal medya hesanından yanıt verdi. Ünsal ‘Kendi hayatınıza bakın siz önce..’ diye başlayan kısa bir açıklama yayınladı. İşte o açıklama ve üç kişi arasıda ne yaşanmıştı? sorusunun yanıtı…

sinem-burcu-unsal

Seda Sayan’ın yeğeni Eda Gök, kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi Burcu Sinem Ünsal’la aldattığını öne sürdüğü Emrah Albayrak’tan tek celsede boşandı. ‘Evliliği bitiren kişi’ olduğu iddia edilen Burcu Sinem Ünsal, sessizliğini bozdu.

sinem-burcu-unsal-1

“HER ŞEYİN BİR AÇIKLAMASI VARDIR BU HAYATTA”

Burcu Sinem Ünsal, instagram’ın hikaye bölümünden “Kendi hayatınıza bakın siz önce. Her şeyin bir açıklaması vardır bu hayatta” mesajını yayınladı.

NE YAŞANMIŞTI?

Sunucu Esra Erol’un programında stüdyo şefi olan Eda Gök, yine Esra Erol’un orkestra şefliğini yapan Emrah Albayrak tarafından ihanete uğradığını öne sürdü. Eda Gök, kendisini en yakın arkadaşı, evli ve iki çocuk annesi, aynı zamanda orkestranın da solisti olan Burcu Sinem Ünsal ile aldattığını iddia ettiği eşinden geçen hafta tek celsede boşanmıştı.

BURCU SİNEM ÜNSAL KİMDİR?

Burcu Sinem Ünsal, 1993 İzmir, Foça’da dünyaya gelmiştir. Burcu Sinem Ünsal lisans mezunu olup, 25 yaşında ve 1.68 boyundadır. Burcu Sinem Ünsal aile kökeni olarak baba tarafından Azerbaycan asıllıdır. Anne tarafından da Çerkez’dir. Eğitim hayatı İzmir’de geçen Sinem Ünsal’ın, Üniversite yılları ise Eskişehir’de geçmiştir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi, Karşılaştırmalı Edebiyat bölümün de eğitimini tamamladıktan sonra İstanbul’a yerleşmiştir. Hayatını oyunculuk alanında geliştirmeye karar veren Sinem Ünsal, kamera önü oyunculuk eğitiminin ardından, oyunculuk kariyerine “Çoban Yıldızı” ile merhaba demiştir. Ardından “Siyah Beyaz Aşk” adlı dizide rol aldı.