Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar paylaştı; ‘Ben çirkinim demek bana pek mantıklı gelmiyor’
Eda Taşpınar paylaştı; ‘Ben çirkinim demek bana pek mantıklı gelmiyor’
Dönem dönem paylaştığı cesur karelerle ve çoğunluğu İngilizce olan paylaşımlarıyla kendisine has bir dil geliştiren Eda Taşpınar bu defa çirkinliği sorgulayan satırlar üzerinden takipçileriyle buluştu.
Magazin 5 Şubat 2018 - 09:21

Yaza damga vuran bikinili pozlarıyla adeta yazın habercisi olan Eda Taşpınar sosyal medya hesabından üzerinde düşünülmesi gereken satırlar paylaştı. Güzellik ve çirkinlik üzerine bir sorgulama yapan Taşpınar şu ifadeleri kullandı:

eda-taspinar-ic

“Kendine ben çirkinim demek bana pek mantıklı gelmiyor. Kendimizi aslında gerçekten hiçbir zaman göremiyoruz ki. Gece uyurken o göğsümüz yükselip inerken sessizce nefes aldığımız anlar hani o en korunmasız anlarımız, biz onları gözlemleyemiyoruz. Kendimizi gözlerimiz ışıldar haliyle heyecanlı bir şekilde kitap okurken izleyemiyoruz… Kendini başkasına aşk ve şefkat dolu gözlerle bakarken göremiyorsun ki sen.. O senin en gerçek halini yansıtan, anlık kahkahalarını atarken orada karşında ayna yok ki. Keşke herkes kendini o gerçekten kendi olup ışıldadığı anlarda görebilse… Çirkin sadece bir kelime olarak kalırdı.”