Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar’dan +18’lik sanat çalışması
Eda Taşpınar’dan +18’lik sanat çalışması
Hemen her yaz verdiği şezlong pozları ve bronz teniyle kendisinden söz ettiren Eda Taşpınar, sosyal medya hesabını aktif olarak kullanan isimler arasında yer alıyor.
Magazin 1 Aralık 2017 - 07:59

Yarım milyonu geçen takipçisiyle kimi zaman başka hesaplarda verilmiş pozların benzerini paylaşsa da Eda Taşpınar öne çıkan bir isim… Birbirinden çekici bikinili yaz fotoğraflarıyla özellikle erkek takipçilerinin başını döndüren Eda Taşpınar bikini mevsiminin bitmesine rağmen yaptığı paylaşımlarla baş döndürmeyi sürdürüyor. Son zamanlarda sanatsal paylaşımları öne çıkaran Taşpınar yaptığı son paylaşımda yine sanat kaygısı yüksek bir kare paylaştı. Yakın arkadaşı olduğu iddia edilen Serhat Tuncay ile fotoğrafçı Cengiz Dikbaş’a poz veren Taşpınar, uzun bacaklarını ve fit görüntüsünü sergilediği fotoğrafa; “Çok kötü şeyler yapıyorum ve onları gerçekten çok iyi yapıyorum” notunu düştü. Eda Taşpınar bu kareye 18 yaş işareti koyarak sanatsal çalışmalarına yaş sınırı getirmiş oldu.

eda-taspinar-ic

 

Son güncelleme: 13:17 - 01.12.2017