Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar’dan hayata dair öğütler
Eda Taşpınar’dan hayata dair öğütler
Eda Taşpınar uzun zaman sonra paylaştığı Türkçe bir metinle hayatı dolu dolu yaşamak için yapmamız gerekenleri saydı.
Magazin 25 Şubat 2017 - 13:18

Sosyetik güzel Eda Taşpınar uzun tatilleri ve bronz vücudu dışında aynı zamanda iş kadını kimliğiyle de dikkat çeken bir isim. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla hayatına dair detaylar paylaşan Taşpınar, son paylaşımındaki satırlarıyla mutlu ve dolu dolu bir hayat yaşamanın sırrını paylaştı. İnsanın günlük hayatta kendisini pek çok konuda geri planda tuttuğunu söyleyen Taşpınar, hayatın renklenmesi adına gerekenleri şöyle sıraladı:

eda-taspinar-ic

“O çikolatayı midene indir, saçını ıslat, sana zarar vermeyecek birine aşık ol, yerler çamurluyken çıplak ayak dans et, birilerine söylen, hala 6 yaşındaymışcasına senin için önemli olan birisine renkli kalemlerle resim çiz. Aralarda uyu, tatile çık, mutlu olmak için kendi tarifini çıkar, sinirlendiğin kişilere mektup yaz, kimse izlemiyormuş gibi dans et, her tırnağını başka renge boya, arkadaşının otelinde azar işitmek pahasına bile olsa çıplak ayak gez, anlamsız bir şakaya gül. O masanın üzerine çık ve dans et, o dağa tırman, çilek topla, koşuya çık, çirkin de olsa kendi tasarımın olan bir şeyi giy, yeni bir dil öğren, biri için bir şarkı yaz, asla çıkmayacağın biriyle çık, bir karalama defteri edin, pikniğe git, güneşlen, kendi filmini çek, öpülmemişi öp, sarılınmayana sarıl, hiç sevilmeyeni sev, hayatını dolu dolu kendi kurallarınla ama kuralsızca yaşa. Böyle dibine kadar yaşanmış günlerin ve hayatın sonunda keşkeler üzüntü ve hayalkırıklığı olmaz.”