Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Eda Taşpınar’dan radikal şezlong açıklaması
Eda Taşpınar’dan radikal şezlong açıklaması
Şezlong pozlarıyla adeta yaz sezonunu açan Eda Taşpınar'dan radikal karar.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 19 Nisan 2016 - 07:16

Spor markası Skechers Türkiye’deki beşinci yılını farklı bir sosyal projeyle kutladı. Beş ünlü kadın, Nişantaşı’ndan Galatasaray’a kadar yürüyerek beş farklı dernek için 25 bin liralık gelir elde etti. Bu yürüyüşte boy gösteren isimlerden biri de Eda Taşpınar oldu.Geçen yıl kendi adını verdiği güneş yağlarıyla ticarete atılan Eda Taşpınar bu yıl hedefinin yurtdışı olduğunu açıkladı.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK

Yıllardır tatil yapıp güneşlendiği Bodrum yerine artık Çeşme ve Mikanos’u mesken tutan Taşpınar “Eda da yoruldu artık onca kamera ve fotoğraf makinasıyla. Biraz daha kafamı dinlemek istiyorum. Onlar yirmili yaşlarımdı artık büyüdüm. Şimdiki genç kızlara bıraktım şezlongumu. Gençlerin önünü açmak lazım” diye konuştu.

Foto: Mustafa KIZGINYÜREK 

KAÇAK MARATON KOŞTUM
Taşpınar geçen yıl gittiği New York’ta kaçak olarak maratona katılarak koştuğunu itiraf etti. Amerika’daki maratona prosedür gereği çağrılması gerektiğini ancak işlemler uzun süreceği için kayıt yaptırmadan koştuğunu söyleyen Taşpınar “Maraton yok ben koşmayı seviyorum. Koşarken kafam dağılıyor hem de odaklanacağım şeye odaklanıp onu çözebiliyorum. Amerika’dakine katılmak istedim ama onlar sizi seçiyor. Öyle bir problem var. O süreç uzun geldi bana. Ben onu New York’ta koştum ama katılmadan koştum.Katılımcı olmadığım için derecemi bilmiyorum ama 40 kilometre koştum” dedi.