Sözcü Plus Giriş

Edvina Sponza, İbrahim Kutluay soruları karşısında adeta çılgına döndü

Adı İbrahim Kutluay ile yasak aşk iddialarına karışan Edvina Sponza bir arkadaşının moda davetinde boy gösterdi.

Mustafa KIZGINYÜREK
Güncellenme: 08:58, 02/11/2017
Edvina Sponza, İbrahim Kutluay soruları karşısında adeta çılgına döndü

Sezon trendlerini zamansız stil kodlarıyla harmanlayarak adL tasarım ekibiyle kağıda döken Mert Aslan, “Night Zoom Styled By Mert Aslan” koleksiyonuyla stil algısını değiştirmeye devam ediyor. adL “Night Zoom Styled By Mert Aslan” 2017-18 Sonbahar/Kış 6. sezonunda gelen talepler ve yoğun ilgiye karşılık portfolyosunu genişletti.

moda-ic

Her kadına özel ruh halinin kombinlerini ilham verici stiliyle buluşturarak sezona merhaba dedi. Düzenlenen defileye Burcu Esmersoy, Işıl Reçber, Yasemin Özilhan ve Edvina Sponza gibi isimler katıldı.

yasemin-ozilhan

EDVINA DAVETİ TERK ETTİ

Son günlerde manken Demet Şener'in boşanma aşamasında olduğu İbrahim Kutluay ile yaşadığı yasak aşkla gündemden düşmeyen sosyetik Edvina Sponza Emirgan'da düzenlenen davete katıldı. Mert Aslan'a desteğe gelen Sponza, davet öncesi objektiflere poz verdi. Daha sonra kendisine yöneltilen “Demet Hanım belgeleri sizin verdiğinizi ve “Aynı şeyi ben yapsam İbrahim beni Taksim'de sallandırırdı. “ şeklinde sorulan soru üzerine adeta çılgına döndü. Eli ile mikrofonları iten Edvina Sponza apar topar daveti terk etti.