Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Edvina Sponza kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Edvina Sponza kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Edvina Sponza son günlerde magazin gündeminden düşmüyor. Edvina Sponza ile aldatan İbrahim Kutluay'ın eski eşi Demet Şener mahkemede alınan kararı Yargıtay'a taşıdı. Peki Edvina Sponza kimdir? Kaç yaşında ve nereli?
Magazin 2 Mart 2018 - 14:37

Edvina Sponza’nın adı İbrahim Kutluay ile anılmaya başladıktan sonra merak edilen isimler arasında yer aldı. Edvina Sponza özel hayatı ile magazin dünyasının çok konuşulanlarından. Peki kimdir Edvina Sponza? İşte detaylar…

EDVİNA SPONZA KİMDİR?

1974 İzmir doğumlu olan Edvina Sponza İtalyan bir babanın ve İngiliz bir annenin kızı olarak İzmir'de dünyaya geldi. İlk öğretimini İtalya okulunda tamamlandı. Üniversiteye kadar olan eğitimini ise İzmir Özel Türk Lisesi'nde sürdürdü. İstanbul Boğaziçi Psikloji mezunu.
edvina_sponza

Bir dönem reklam sektöründe kalem oynatan Edvina Sponza 2015 yılında yoga eğitmenliği yapmaya başladı. 2001 yılında evlenen çift 2012 yılında boşandı. 2003 yılında Lal, 2005'te Ege ve 2010 yılında da Yaz isimli üç çocukları oldu. ‘Mimozalar ve Lor Peyniri' isimli bir kitabı bulunuyor.

Son güncelleme: 14:38 - 02.03.2018